KamPas Sport Business Ski Cup

Zakończone


Już 13 stycznia 2019r. Beskid Śląski po raz drugi stanie się areną zawodów narciarskich, jakich do ubiegłego roku w Polsce jeszcze nie było! Druga edycja mistrzostw firm w slalomie gigancie  równoległym KamPas Sport Business Cup odbędzie się na stoku Poniwiec-Mała Czantoria w Ustroniu.
Miejsce to- doskonale znane wielbicielom białego szaleństwa- wybrane zostało nieprzypadkowo. Spełniając najwyższe standardy, zadowoli z pewnością nawet najbardziej wymagających narciarzy. A to istotny warunek tegorocznej edycji zawodów, gdyż po raz pierwszy, oprócz kategorii amatorskiej, wprowadzona zostanie kategoria PRO.
- Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i sugestiom uczestników ubiegłorocznej edycji mistrzostw, zdecydowaliśmy na wprowadzenie dwóch kategorii- dla amatorów i profesjonalistów. Pozwoli to sprawiedliwie zachować szanse wygranej i- mamy nadzieję- zachęci do startu jeszcze większą liczbę uczestników!- tłumaczy Kamil Pastusiak, pomysłodawca imprezy i jej główny organizator, właściciel Agencji Fotografii Sportowej KamPas Sport.
W zawodach udział wezmą trzyosobowe drużyny (dwóch mężczyzn i kobieta), a dla zwycięzców każdej z kategorii przewidziana jest nagroda pieniężna.
Pełny regulamin dostępny będzie niebawem na stronie www.skicup.kampas-sport.eu.

Oprócz czeku dla zwycięzców, uczestnicy liczyć mogą na profesjonalną fotorelację z imprezy.
Jednak każdy, kto uczestniczył w ubiegłorocznej edycji KamPas Sport Business Ski Cup wie, że nie nagrody są najistotniejszą częścią tej imprezy. To przede wszystkim doskonała okazja do integracji firm i możliwość połączenia pasji i przygody z gorącą, choć zimową atmosferą!
O doskonałą zabawę na stoku zadbają profesjonalni animatorzy, a każdy, kto zdecyduje się wspierać narciarzy, będzie miał niepowtarzalną okazję poczuć klimat...siatkówki plażowej. Brzmi niewiarygodnie? A jednak to prawda!
- Przez wiele lat miałem okazję uczestniczyć w różnego rodzaju imprezach plażówki. A że narciarstwo też jest mi bliskie, postanowiłem połączyć to w jedne zawody! Slalom gigant zorganizowany w atmosferze zabawy z trybun siatkówki plażowej to coś, co spodoba się każdemu entuzjaście sportu!- zachęca Kamil Pastusiak.

Dowodem na niezwykłą atmosferę i sukces ubiegłorocznej edycji jest film, podsumowujący zawody:
https://www.youtube.com/watch?v=4gITfU7wZWU

W imieniu organizatorów zapraszamy także na fanpage zawodów na facebooku- znajdują się tam najświeższe informacje oraz fotorelacje z pierwszej edycji:

https://web.facebook.com/KampasSportSkiCup/

Informacje  • Ustroń
  • 2019-01-13 00:00
    2018-12-20 06:07