Szkoda że nie ma zdjęcia tego bajzlu ,no ale to zdjęcie zachęca do przejazdu w dolinę Czarne jak zobaczycie coś innego to pomyslcie że zawsze może być gorzej
Szkoda że Wójt gminy Istebna nic w tej sprawie nie robi tylko czytamy informacje od burmistrza Wisły a przecież kubalonka należy do Istebnej nie do Wisły
Szkoda że nie ma zdjęcia tego bajzlu ,no ale to zdjęcie zachęca do przejazdu w dolinę Czarne jak zobaczycie coś innego to pomyslcie że zawsze może być gorzej
Szkoda że Wójt gminy Istebna nic w tej sprawie nie robi tylko czytamy informacje od burmistrza Wisły a przecież kubalonka należy do Istebnej nie do Wisły
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie
z
aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej
przeglądarki.
Dowiedz się więcej z naszej
polityki
prywatności.ZamknijWięcej
~rudolf1952
Kapelmistrzu odpoczywaj w pokoju, Wyrazy współczucia dla bliskich.