Już w najbliższą niedzielę w Wiśle odbędzie się 5. etap Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Rejestracja do udziału w zawodach już ruszyła na stronie www.dogtrekking.com.pl Po raz kolejny na czworonogów i ich właścicieli czekać będą trzy trasy - MINI (17 km), MID (26 km) oraz LONG (40 km). Zawody w „Perle Beskidów” rozpoczną się 18 września o godzinie 10:00 przy wiślańskim amfiteatrze.
 
Po niezwykle emocjonujących zawodach Pucharu Polski w Dogtrekkingu, które w ostatni weekend wakacji odbyły się w Przesiece, impreza zawita na Śląsk. 18 września w Wiśle rozegrany zostanie 5. etap cyklu. Wisła, położona w głębi Beskidu Śląskiego, to niezwykle gościnna i malownicza miejscowość. Nie ma wątpliwości, że każdy z odwiedzających znajdzie tu coś dla siebie. Miłośnicy długich wędrówek po górach odkryją zapierające dech w piersi krajobrazy, malownicze zakątki
i urozmaicone szlaki. Natomiast weekendowych amatorów rekreacji na świeżym powietrzu, niewprawionych w długodystansowych wyprawach, skuszą wiślańskie bulwary, przepiękny rynek oraz liczne zabytki.W Wiśle zawodnicy będą mieli do pokonania jeden z trzech dystansów o różnym stopniu trudności – MINI 17 km, MID 26 km oraz LONG 40 km. Trasy będą w większości przebiegały szlakami turystycznymi. Start główny zawodów zaplanowany jest na godzinę 10:00.
Na zawodników i kibiców czekać będą również dodatkowe atrakcje przygotowane przez sponsora imprezy – firmę Merrell. W pomarańczowej strefie będzie można odpocząć po zawodach a także wziąć udział w quizie oraz konkursie na Instagramie, w którym do wygrania będą buty Merrell
z kolekcji jesień-zima 2016 – All Out Tough Mudder.
Wizyta w Wiśle w dniach 17-18 września to doskonały pomysł na weekendowy wypad nie tylko dla fanów dogtrekkingu. To również ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu na łonie natury w pięknych okolicznościach przyrody.
Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie Pucharu Polski w Dogtrekkingu: www.dogtrekking.com.pl