Organizatorzy zawodów Pucharu Świata Wisła 2017 po raz kolejny zadbali o dobrą zabawę wszystkich fanów zgromadzonych wokół skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Podczas tegorocznych konkursów kibiców rozgrzewać będzie ponownie duet Kułaga&Magiera, który już przez ostatnie sezony dbał o atmosferę w Wiśle podczas zawodów Pucharu Świata oraz FIS Grand Prix. Grzegorz Kułaga i Marek Magiera oraz współpracujący z nimi Jarosław Marendziak znani są przede wszystkim z tworzenia niezwykle gorącej atmosfery podczas meczów siatkówki. O najwyższy poziom emocji zadba także komentator Tomasz Zimoch, który będzie spikerem podczas inaugurujących sezon konkursów Pucharu Świata Wisła 2017.


Grzegorz Kułaga i Marek Magiera od kilku lat w znakomitym stylu kreują sportowe emocje. Kierują dopingiem na różnych imprezach sportowych w Polsce, tworząc wspaniałą atmosferę widowisk sportowych. Duet Kułaga&Magiera są gwarancją dobrej zabawy.

Para znana jest głównie siatkarskiej publiczności, ale nie tylko. Kułaga&Magiera przez blisko miesiąc dbali m.in. o dobrą zabawę w strefie kibica w Warszawie podczas piłkarskiego EURO 2012.

 

Współpraca Kułagi i Magiery z kibicami skoków narciarskich nie jest nowością. Od samego początku, kiedy w Polsce rodziła się „małyszomania”, duet ten organizował doping i doskonałą zabawę wielotysięcznej publiczności na Wielkiej Krokwi. Współpraca z organizatorami Pucharu Świata w Zakopanem trwała od 2002 do 2008 roku. Po raz pierwszy na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince duet Kułaga i Magiera pojawił się dwa sezony temu, kiedy to podczas zawodów Pucharu Świata rozgrzewał kibiców skoków narciarskich.

 

O świetną atmosferę i dobrą zabawę kibiców zadba również znany i lubiany komentator Tomasz Zimoch, który swym kwiecistym językiem na żywo będzie komentował zawody.

 

W Wiśle, podczas nadchodzących zawodów, emocje rozłożone będą na trzy dni - kwalifikacje, konkurs drużynowy i indywidualny (piątek, sobota, niedziela). Na trybunach skoczni w Wiśle-Malince zasiądzie komplet widzów, którzy wspólnie z Grzegorzem Kułagą, Markiem Magierą oraz Tomaszem Zimochem będą dopingowali Biało-Czerwonych. Atmosfera będzie wyjątkowa, nie ma co do tego żadnych wątpliwości!