W Wiśle zostanie uruchomiony pierwszy elektromarket Media Expert.  Z tej okazji popularna sieć RTV AGD zaprasza mieszkańców miasta i regionu na szczególne atrakcje. Na tych, którzy osobiście stawią się 9 listopada  w Metro Park Wisła, czekać będą zabawy i konkursy z nagrodami. Nie zabraknie również specjalnych, promocyjnych cen.   
Otwierany elektromarket będzie pierwszym punktem sprzedaży Media Expert w Wiśle o powierzchni ok. 400 m2. Jak wskazują dotychczasowe otwarcia w innych polskich miastach, klienci przy takiej okazji zawsze mogą liczyć na zakupy w bardzo okazyjnych cenach. Szereg dodatkowych atrakcji sprawia, że zwykle w pierwszych dniach sprzedaży elektromarkety Media Expert są moco oblegane. - Przywiązujemy ogromną wagę do naszych otwarć. To dla nas święto i okazja do przedstawienia naszej oferty i pracowników. Chcemy, by każdy klient, od pierwszej wizyty w naszym elektromarkecie wiedział, że Media Expert to synonim świetnej oferty, znakomitych cen, profesjonalnej obsługi – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci.  


Otwarcie jednego ze sklepów sieci Media Expert

Jak zapewniają przedstawiciele sieci, oferta elektromarketu obejmować będzie nowoczesne urządzenia RTV, sprzęt AGD, a także szeroko rozumianą elektronikę użytkową. W doborze optymalnych produktów wspierać będzie zespół pracowników, dysponujących kompleksową wiedzą o poszczególnych segmentach oferty i umiejących zdefiniować rzeczywiste potrzeby kupujących. Zresztą pro-klienckie podejście to bardzo mocna strona Media Expert. Wielokrotnie nagradzana Laurami Konsumenta i tytułami Konsumenckiego Lidera Jakości, jest jedną z tych sieci detalicznych, które  wyznaczają standardy obsługi klienta. - Wychodzimy z założenia, że zakupy są udane tylko wtedy, gdy kupujący opuszcza nasz elektromarket z produktem idealnie spełniającym jego oczekiwania. Tłumaczymy, wyjaśniamy wszelkie wątpliwości i nawet jeśli klient ostatecznie nie dokona zakupów mamy nadzieję, że rozbudziliśmy w nim ciekawość i pasję do technologii – dodaje Mystkowski.
Uzupełnieniem oferty na półkach są wygodne systemy ratalne, realizowane we współpracy z renomowanymi instytucjami finansowymi. Elektromarket  w Wiśle zapewni również transport i serwis, bogaty pakiet usług instalacji  i konfiguracji sprzętu. Pracownicy Media Expert pomogą również  w procedurze odbioru starego sprzętu oraz jego dalszej utylizacji.   

Sieć Media Expert chętnie uczestniczy w projektach, które są spójne z realizowaną strategią społecznej odpowiedzialności biznesu. Poprzez działającą przy Media Expert Fundację „Włącz się!” skutecznie wspieramy działalność ośrodków edukacyjnych i placówek wychowawczych. - Dbamy o bezpieczeństwo dzieci na drogach, corocznie wyposażając kilka tysięcy najmłodszych użytkowników dróg w kamizelki odblaskowe. Propagujemy również ideę wolontariatu pracowniczego, za którą nasi pracownicy otrzymali już wiele nagród od samorządów w całej Polsce. Warto dodać, że po sierpniowych nawałnicach, które nawiedziły mieszkańców województw środkowej i północnej Polski, przekazaliśmy bezpłatnie sprzęt RTV AGD trzydziestu najbardziej poszkodowanym rodzinom. Dowodzi to, że staramy się wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów nie tylko wtedy, gdy odwiedzają nas w celu zrobienia zakupów - podkreśla rzecznik prasowy sieci.