Każdy Rodzic chce, by jego Dziecko było mądre, zdrowe, szczęśliwe - by dobrze radziło sobie w szkole, rozwijało się w wielu dziedzinach, dogadywało się z kolegami, było lubiane, śmiałe, zaradne.
            Co zrobić, aby ułatwić mu wszechstronny rozwój? Od najmłodszych lat pokazywać, ile możliwości otwiera przed nim życie, zachęcać do działania i próbowania własnych sił. Jak to zrobić? Dać możliwości. Wspierać. Inspirować. Z pomocą przychodzi tu Akademia Esprit, która otwiera przed dziećmi spektrum możliwości.
O ofercie na nowy na sezon 2018/2019 opowiada dyrektor Akademii Esprit Aldona Sztuka – Nasza tegoroczna oferta pełna jest warsztatów, zajęć, spotkań, które zaciekawią młodych ludzi. Tu mogą  oni rozwijać swoje pasje, uczyć się, spełniać, realizować. Tu spotkają ciekawych ludzi, którzy zainspirują do działania. Tu nawiążą przyjaźnie, które uczynią je szczęśliwymi. Tu zdobędą pewność siebie i wiarę we własne możliwości – dodaje dyrektor Esprit. - Już najmłodsze dzieci mogą przyjść do Akademii Esprit na zajęcia przygotowane specjalnie dla nich: m.in. muzyczne - stymulujące rozwój, ruchowe - rozwijające fizycznie, artystyczne i literackie - wprowadzające w świat sztuki i kultury, językowe - oswajające z nowym językiem – zauważa Aldona Sztuka.

            Dzieci i młodzież w wieku szkolnym odkryją w Akademii świat pasji, zrealizują marzenia o tańcu, aktorstwie, śpiewie, malarstwie czy kulinariach; znajdą pomoc w nauce i możliwość poznawania nowych języków czy technologii komputerowej; tu otrzymają też pomoc w wyborze dalszej drogi rozwoju. To, czego dziecko doświadczy w najmłodszym wieku zaprocentuje w przyszłości. Szczęśliwe, realizujące swoje pasje dzieci wyrastają na odważnych, śmiałych, kreatywnych młodych ludzi. Akademia Esprit daje wszystkim szansę - na rozwijanie talentów, na lepsze uczenie się, na znalezienie pasji i radości życia. Warto zainwestować więc w dzieci - dać im szansę na rozwijanie talentów i próbowanie swych sił w różnych dziedzinach życia! Wszak wielcy tego świata to nie tylko ludzie, którzy dobrze się uczyli - to ci, którzy mieli pasje, zainteresowania i chcieli je realizować.            Aktualna oferta Akademii Esprit dostępna jest na stronie www.esprit-akademi.pl, w siedzibie placówki (Ustroń, ul. Daszyńskiego 2, p.I, lok.1), pod numerem telefonu 606486333; kontakt mailowy: info@esprit-akademia.pl.