Jak zapowiada firma Wispol od 14 czerwca ponownie będzie można skorzystać z sezonowej linii autobusowej Cieszyn - Kołobrzeg. Z Cieszyna autobusy będą wyjeżdżać w środy i niedziele o 18:40, a w piątki o 18:20. Do Kołobrzegu przyjazd zaplanowano o 7:20 następnego dnia. W drogę powrotną z Kołobrzegu wyruszymy w czwartki, soboty i poniedziałki. Wyjeżdżając o 19:00 i przyjazdem do Cieszyna o 7:35 kolejnego dnia (kurs z soboty  zakończy się o 7:55). Trasa obsługiwanej linii przebiegać będzie przez m.in.: Wisłę, Ustroń, Skoczów, Bielsko-Białą, Tychy, Katowice, Gliwice, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Piłę, Wałcz, Czaplinek, Połczyn-Zdrój oraz Białogard.
Bilety są już do kupienia na stronie  www.wispol.pl
Przewoźnik tak samo, jak w zeszłym roku przygotował szereg promocji cenowych oraz konkursy gdzie będzie można zdobyć bilety.
Od samego początku sprzedaży będzie można skorzystać z następujących zniżek:
  • 20% na bilet powrotny przy zakupie razem w obie strony
  • 25% dla młodzieży do 20 roku życia oraz studentów do 26 roku życia i seniorów po 65 roku życia
  • 50% dla dzieci do lat 6
Połączenie będzie realizowane komfortowymi autokarami marki Mercedes-Benz wyposażonymi w: klimatyzację, gniazdka 230V, internet, WC oraz barek z napojami (kawa, herbata,woda). Ponadto autobusy są wyposażone w komfortowe odchylane fotele, w których można spokojnie wypocząć by móc od samego rana korzystać z atrakcji, jakie kryje w sobie Kołobrzeg, Wisła czy Ustroń.

Więcej informacji równiez na fanpage www.facebook.com/wispol