Tylko będąc w Wiśle podczas konkursu można poczuć klimat Pucharu Świata w Skokach Narciarskich.

Do Strefy Kibica zaprasza Łukasz Bielski z wiślańskiego magistratu. – To miejsce ma za zadanie zachęcić szersze grono kibiców do przyjazdu do Wisły. Chcemy stworzyć warunki by Ci, którzy będą oglądać zawody na skoczni mieli miejsce, gdzie mogą spotkać się, spędzić czas i rozładować emocje. Strefa Kibica ma zachęcać do przyjazdu na weekend do Wisły również tych, którzy mają bilet na 1 z 3 dni, dając możliwość oglądania skoków w wyjątkowej atmosferze. Na miejscu i w gronie zagorzałych fanów przeżywać występy Polaków. Strefa powstała również z myślą o tych, którym z jakichś powodów nie udało się dostać biletów - to taka dodatkowa, komfortowa trybuna skoczni w Malince, na którą wstęp jest wolny – podkreśla pracownik urzędu.

 

Jak twierdzą organizatorzy program artystyczny Strefy jest dosyć zróżnicowany, piątek tzw. klubowy – impreza ze świetnymi dj’ami z Redbull’a, sobota w klimacie disco polo z gwiazdami tej sceny - zespołami Megustar i Faster. Niedziela zaś będzie obfitować w rodzime góralskie akcenty wraz z propozycją na „hymn” skoków Kapeli Polandia i koncertem zespołu Bartnicky.

- Przygotowaliśmy wiele smaczków, również gastronomicznych, tym razem z inicjatywy organizatorów Strefy Kibica na skoczni w Wiśle Centrum, odbędą się zawody dzieci i młodzieży w międzynarodowej obsadzie, które mamy nadzieję również licznie zainteresują kibiców skoków – dodaje Łukasz Bielski.

 

Zapraszamy na fanpage fb. StrefaKibicaWisla i stronę jumpin.wisla.pl, gdzie można uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

W Strefie Kibica na placu Hoffa organizatorzy przygotowali 1000 miejsc.

HARMONOGRAM STREFY KIBICA 17-19.11.2017

 

PIĄTEK:

14.00 OTWARCIE STREFY KIBICA

16.00 START TRANSMISJI - treningi

18.00 TRANSMISJA KWALIFIKACJI

19.30 CEREMONIA WRĘCZENIA NUMERÓW STARTOWYCH - CZĘŚĆ OFICJALNA FIS

20.00 REDBULL PARTY

zabawa z djami z występem uczestniczki The Voice of Poland – Edyty Cymer

 

SOBOTA:

10.00 Międzynarodowy Konkurs Skoków Narciarskich „Silesia Cup” - zawody dzieci i młodzieży na kompleksie skoczni narciarskich Wisła Centrum K10, K20, K40 (Organizator: Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe)

12.00 OTWARCIE

13.00 ROZDANIE NAGRÓD „SILESIA CUP”

KONKURS DRUŻYNOWY

15.00 TRANSMISJA SESJI PRÓBNEJ

16.00 PIERWSZA SERIA KONKURSOWA

18.00 TORUŃSKA ROZGRZEWKA – AKTYWACJE DLA KIBICÓW

20.00 JUMP IN AFTERPARTY:

- KONCERT ZESPOŁU MEGUSTAR

- KONCERT ZESPOŁU FASTER – z premierą nowego hitu

- DJ ADAMC

 

NIEDZIELA:

13.00 OTWARCIE

KONKURS INDYWIDUALNY

14.00 TRANSMISJA SESJI PRÓBNEJ

15.00 PIERWSZA SERIA KONKURSOWA

17.00 WIŚLAŃSKA ROZGRZEWKA – AKTYWACJE DLA KIBICÓW

19:00 AFTER PO GÓRALSKU:

- KONCERT KAPELI POLANDIA – z premierą nowego hitu – „Lecimy”

- KONCERT ZESPOŁU BARTNICKY

- DJ ADAMC