Już 9 listopada br. pod nową nazwą Metro Park zostanie oddany do użytkowania nowy obiekt handlowy w Wiśle. Podczas wielkiego otwarcia przygotowano liczne atrakcje dla dzieci oraz rabaty dla klientów. Inwestycja realizowana jest przez firmę dewelopersko – inwestycyjną Metropolitan Investment S.A.

Metro Park Wisła składa się z zespołu budynków handlowo – usługowych na rogu ul. Ustrońskiej oraz ul. Jawornik w Wiśle. Wśród najemców obiektu o łącznej powierzchni handlowej ponad 4 000m² znajdą się takie firmy jak LIDL, ROSSMANN, Media Expert, Martes Sport, CCC, Apteka Główna Wisła oraz TOP SECRET. W ramach projektu powstało także ok. 140  komfortowych i bezpłatnych miejsc parkingowych.

Obecnie zakończono już prace budowlane parku handlowego, a lokale zostały przejęte przez poszczególnych najemców. Podczas dnia otwartego, który odbędzie się 9 listopada br., zaplanowano m.in. piknik rodzinny Lidla, strefę dziecięcą, malowanie buziek i zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami oraz niespodzianki dla pierwszych klientów. Wyjątkowe promocje i rabaty dla klientów Metro Park Wisła przygotowała także firma CCC oferując -20% na buty i torebki. Wśród nagród w „Kole fortuny” firmy Media Expert znajdą się sprzęt AGD, akcesoria IT, gry komputerowe, płyty w muzyką i filmami oraz bony na zakupy o wartości nawet do 1000zł.

Inwestycja realizowana jest przez firmę dewelopersko – inwestycyjną Metropolitan Investment S.A.