Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie ustalają tożsamość mężczyzny, którego ciało zostało znalezione 12 czerwca w Ustroniu, w rejonie rzeki Wisły przy Alei Legionów. W ubraniu mężczyzny nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych. Mężczyzna nie miał zewnętrznych obrażeń. Mimo szeroko zakrojonych działań, do tej pory nie ustalono tożsamości mężczyzny.

Rysopis mężczyzny: wiek około 50-60 lat, wzrost około 170 cm, średniej budowy ciała. Włosy krótkie częściowo siwe, na twarzy zarost – broda i wąsy szpakowate. Mężczyzna miał niepełne uzębienie ( brak zębów przednich górnej "jedynki" oraz dwóch "jedynek" w żuchwie ) 

W momencie odnalezienia ciało ubrane było w biały podkoszulek na ramiączkach, koszulę w kratę koloru granatowo-czerwonego z długim rękawem, granatowe jeansy, buty koloru brązowego (rozmiar 43). Przy mężczyźnie znaleziono niebieski koc oraz czarno-zielono-szarą czapkę „bejsbolówkę”.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie, pod numerem telefonu 33 8516 200, 33 8516 101 lub nr 112.