Policjanci z wiślańskiego komisariatu zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który włamał się do kiosku w centrum Wisły. Kryminalni odzyskali skradzione przedmioty. Nie było to jego jedyne przestępstwo. Śledczy udowodnili mu jeszcze 8 kolejnych włamań do kiosków i barów.

W ubiegłym tygodniu wiślańscy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do kiosku w centrum Wisły. Złodziej skradł m.in. papierosy. Straty oszacowano na 500 zł. Zajmujący się wyjaśnianiem przestępstwa wiślańscy kryminalni w krótkim czasie ustalili, gdzie zostały ukryte łupy. Następnie policjanci namierzyli sprawcę, którym okazał się 35-letni mieszkaniec Wisły.

Okazało się, że nie było to jedyne przestępstwo popełnione przez zatrzymanego. Śledczy udowodnili mu kolejne włamania. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy mężczyzna włamał się jeszcze osiem razy do kiosków i barów w centrum Wisły. Kradł czasopisma, papierosy i alkohol. Łącznie ukradł ich na kwotę prawie 4 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów. Za dziewięć włamań grozi mu dziesięcioletni pobyt w więzieniu.