Przed zakończeniem kampanii wyborczej na burmistrza Miasta Ustroń zwróciliśmy się do kontrkandydatów o przesłanie ostatniego materiału przed ciszą wyborczą. Prezentujemy materiał od Artura Kluza.


Szanowni Państwo

Serdecznie dziękuję za poparcie jakie otrzymałem ja oraz wszyscy kandydaci na radnych z ramienia Wspólnie dla Ustronia. Przed nami II tura wyborów na Burmistrza Ustronia, w której dzięki Państwa głosom wezmę udział.

Ostatnie dwa tygodnie to dla mnie bardzo ciężki okres ze względu na stan zdrowia mojego Taty. To z tego powodu byłem zmuszony, zawiesić aktywne prowadzenie kampanii i nie byłem w stanie wziąć udziału w debacie, która odbyła się w Prażakówce, za co wszystkich przepraszam. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i otuchy jakie do mnie napłynęły.

W pierwszej turze ponad połowa głosujących na burmistrza Ustronia poparła kandydatów proponujących inny kierunek rozwoju miasta niż ten, który jest realizowany od 20 lat. To pokazuje, że w naszym mieście potrzebne jest nowe otwarcie i nowe pomysły. Dlatego zachęcam by wziąć udział w drugiej turzy wyborów 4 listopada i zagłosować, na otwarty, uczciwy i nowoczesny samorząd.

Gwarantuję, że Ustroń będzie podążał ścieżką rozwoju. Wybudujemy nowoczesny kompleks basenowy, z którego będą korzystać mieszkańcy i turyści. Zadbam o rozwój infrastruktury edukacyjnej i wprowadzę do miasta inteligentny monitoring zwiększający bezpieczeństwo nas wszystkich.

4 listopada proszę o Państwa głos i wybranie nowoczesnego, czystego i bezpiecznego Ustronia.
                                                                                                                    

                                                                                                                            Z poważaniem, Artur Kluz.