31 sierpnia dokonano odbioru technicznego zmodernizowanej ul. Rastoki. 1190 metrów nowego asfaltu, pobocza i odwodnienie wyglądają imponująco. Inwestycja była możliwa do realizacji tylko dzięki znakomitej współpracy władz samorządowych naszego miasta z Nadleśnictwem Wisła.

Ulica Rastoki w Malince nabrała zupełnie nowego wyglądu. Przy odbiorze technicznym obecni byli burmistrz Wisły Tomasz Bujok i nadleśniczy Nadleśnictwa Wisła Andrzej Kudełka, którzy zgodnie podkreślali celowość tej inwestycji i dobrą współpracę między Urzędem Miasta a Nadleśnictwem Wisła przy jej realizacji.

- Jestem wdzięczny Panu Nadleśniczemu, że współpraca układa się tak dobrze. To dobry prognostyk na kolejne lata, bo już rozmawiamy i analizujemy możliwość realizacji kolejnych, wspólnych przedsięwzięć. Mnie cieszy to tym bardziej, że zacieśnianie współpracy z różnymi instytucjami było jednym z punktów mojego programu wyborczego. Teraz się to dzieje, czego przykładem jest między innymi inwestycja na ulicy Rastoki, doprowadzona do finału dzięki wspólnym staraniom Gminy i Nadleśnictwa Wisła. Jeszcze raz dziękuję Panu Andrzejowi Kudełce za wspólne działania, a mieszkańcom i turystom życzę, by ta droga służyła im przez długie lata -  mówi Tomasz Bujok, burmistrz Wisły.