Największy na świecie portal turystyczny TripAdvisor.com przyznał prestiżowe nagrody TRAVELLERS’ CHOICE® 2019 dla obiektów noclegowych. Miło nam poinformować, że wśród docenionych obiektów znalazły się Rezydencja Pod Ochorowiczówką B&B oraz Hotel Wisła Premium***.

TRAVELLERS’ CHOICE® 2019 to jedno z największych wyróżnień jakie otrzymać można w branży turystycznej. Rezydencja Pod Ochorowiczówką B&B została wyróżniona w kategorii Pensjonat / Zajazd w Polsce, a Hotel Wisła Premium*** w kategorii niedrogich hoteli.

Zwycięzcy są wybierani przez redaktorów strony TripAdvisor na podstawie milionów recenzji i opinii podróżnych z całego świata. Znakami rozpoznawczymi laureatów nagrody Travellers’ Choice są przystępna cena, wspaniała obsługa i wysoka jakość.

- To dla nas ogromne wyróżnienie, na które pracujemy każdego dnia. Największej wartości dodaje fakt, że za tą nagrodą stoją nasi zadowoleni goście i ich niezapomniane pobyty w Wiśle. Dziękujemy za wiele ciepłych słów i gratulacji - podkreśla Wojciech Rozkoszny, właściciel Rezydencji Pod Ochorowiczówką B&B. 

- To nie tylko nagroda i promocja dla hotelu, ale również dla miejsca i regionu, w którym się on znajduje. Dzięki wyróżnieniu, z ofertą hotelu, a co za tym idzie także regionu zapozna się bardzo duża liczba gości. Otrzymanie tak prestiżowej nagrody zmobilizuje nas jeszcze bardziej do dalszych działań, dzięki którym zarówno hotel, jak i miasto osiągną wiele korzyści – napisała Magdalena Fryc, prezes Zarządu Hotel Wisła Premium*** w liście do burmistrza Wisły Tomasza Bujoka.

Gospodarz naszego miasta nie kryje, że nagrody dla obiektów turystycznych w Wiśle to powód do dumy nie tylko dla samych laureatów, ale także dla samorządu i mieszkańców. - Z wielką satysfakcją i radością przyjąłem informację o otrzymaniu przez Rezydencję Pod Ochorowiczówką i Hotel Wisła Premium nagrody Travellers’ Choice Award 2019. Otrzymane wyróżnienie są potwierdzeniem wysokiej jakości usług, świadczonych przez te obiekty. Serdecznie dziękuję, że poprzez swoją rzetelną pracę przedsiębiorcy z branzy turystycznej przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku Wisły, jako miejscowości turystycznej – komentuje Tomasz Bujok.