Dzisiaj w kolejnej debacie samorządowej organizowanej przez „Dziennik Zachodni” spotkają się kandydaci na fotel burmistrza Ustronia. Zapytamy m.in. o przyszłość uzdrowiska i wizję rozwoju tej turystycznej miejscowości.

Już za kilka dni odbędą się wybory samorządowe. Tym razem redakcja „Dziennika Zachodniego” zaprasza na debatę kandydatów na burmistrza Ustronia. Zaproszeni zostali wszyscy kandydaci: Artur Kluz (KWW Wspólnie dla Ustronia i Artura Kluza), Przemysław Korcz (KWW Projekt Ustroń) i Adriana Kwapisz-Pietrzyk (KWW Ustroń Tworzymy Razem).

Każdy z kandydatów odpowie na te same pytania, po dwa w każdym bloku tematycznym. Zapytamy o najważniejsze dla miasta inwestycje, kulturę i promocję, sport i turystykę i w końcu o ochronę środowiska. Jedno z pytań zadadzą przedstawiciele Alarmu Smogowego. Kandydaci na stanowisko burmistrza Ustronia będą mieli także szansę zadać pytanie konkurentom, a także odpowiedzieć na pytania z sali.
Początek debaty we wtorek 16 października o godz. 18.00 w MDK Prażakówka w Ustroniu. Debatę będzie prowadził redaktor Andrzej Drobik.

Partnerem technologicznym debaty, odpowiedzialnym za relację na żywo w internecie jest firma Interbeskidy z Ustronia.