"zawsze może być gorzej"? Chętnie poznam pomysłodawcę otwarcia tej drogi w tym stanie! Jak komuś zależy na urwaniu zawieszenia polecam...
Szkoda że nie ma zdjęcia tego bajzlu ,no ale to zdjęcie zachęca do przejazdu w dolinę Czarne jak zobaczycie coś innego to pomyslcie że zawsze może być gorzej
Szkoda że Wójt gminy Istebna nic w tej sprawie nie robi tylko czytamy informacje od burmistrza Wisły a przecież kubalonka należy do Istebnej nie do Wisły
"zawsze może być gorzej"? Chętnie poznam pomysłodawcę otwarcia tej drogi w tym stanie! Jak komuś zależy na urwaniu zawieszenia polecam...
Szkoda że nie ma zdjęcia tego bajzlu ,no ale to zdjęcie zachęca do przejazdu w dolinę Czarne jak zobaczycie coś innego to pomyslcie że zawsze może być gorzej
Szkoda że Wójt gminy Istebna nic w tej sprawie nie robi tylko czytamy informacje od burmistrza Wisły a przecież kubalonka należy do Istebnej nie do Wisły
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
~rudolf1952
Kapelmistrzu odpoczywaj w pokoju, Wyrazy współczucia dla bliskich.