Aktualności

Tygodniowe zajęcia dla dzieci  0

Tygodniowe zajęcia dla dzieci

2022-07-15 10:58 0 komentarzy

Po dwóch latach izolacji wreszcie mogliśmy się spotykać tak jak lubimy najbardziej – wszyscy wspólnie. Po raz kolejny w te wakacje udało nam się stworzyć możliwość uczestniczenia w tygodniowych zajęciach dla grupy 150 dzieci z całej Trójwsi.

Więcej
Granatowe Góry już na horyzoncie – świat wielkiej literatury w Wiśle 9

Granatowe Góry już na horyzoncie – świat wielkiej literatury w Wiśle

2022-06-01 17:17 9 komentarzy

Już w ten weekend najlepsza polska literatura znajdzie swoje miejsce w Granatowych Górach – w Wiśle. Do miasta przyjedzie prawie setka pisarzy, dziennikarzy, poetów i reportażystów, będą trzy niesamowite koncerty, spektakl teatralny, pokazy filmów, spacery, warsztaty i wiele innych atrakcji. Zapraszamy do Wisły!

Więcej
0

"Hej dzieci - wyjdźcie z sieci" - w Trójwsi Beskidzkiej będzie się działo!

2022-06-01 11:54 0 komentarzy

Fundacja Jest Bosko została partnerem grupy nieformalnej młodych wolontariuszy, którzy rozpoczynają realizację animacyjnego projektu pt. "Hej dzieci - wyjdźcie z sieci".

Więcej
WSS Wisła najlepszym klubem LOTOS Cup 0

WSS Wisła najlepszym klubem LOTOS Cup

2022-05-30 17:28 0 komentarzy

29 maja 2022 roku w auli Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbyło się uroczyste podsumowanie XVIII edycji zawodów LOTOS Cup, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „LOTOS Szukamy Następców Mistrza”. Tego dnia nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy minionego sezonu, najlepsze kluby oraz trenerzy, którzy stoją za sukcesami następców mistrza. Mnóstwo nagród trafiło do naszego klubu WSS Wisła, który w ostatecznej klasyfikacji okazał się najlepszy!

Więcej
20. Bieg po Nowe Życie już za nami! 0

20. Bieg po Nowe Życie już za nami!

2022-05-16 17:40 0 komentarzy

W sobotę 14 maja w Wiśle odbyła się dwudziesta edycja Biegu po Nowe Życie! Wydarzenie niezmiennie ma na celu wspieranie polskiej transplantologii i wiedzy na temat przeszczepów. Tradycyjnie na rynku miasta zgromadzili się liczni przedstawiciele medycyny transplantacyjnej, osoby po przeszczepach, a także gwiazdy sportu, kina czy muzyki. Wszystko to w towarzystwie licznych mediów, którzy relacjonowali, często na żywo, to, co działo się w Wiśle.

Więcej
60 miejsc, które warto zobaczyć w Wiśle 0

60 miejsc, które warto zobaczyć w Wiśle

2022-05-05 18:08 0 komentarzy

Z okazji 60-lecia nadania praw miejskich Wiśle stworzyliśmy informator pt. "60 miejsc, które warto zobaczyć w Wiśle" wydany w formie małej książeczki ze zdjęciami i kodami QR umożliwiającymi lokalizację. Informator dostępny jest dla wszystkich, bezpłatnie w biurze Informacji Turystycznej. Wszystkich zainteresowanych odkrywaniem naszego miasta i jego urokliwych zakątków zachęcamy do zapoznania się z nim.

Więcej
Piotr Żyła odsłonił swoją figurę z klocków lego 0

Piotr Żyła odsłonił swoją figurę z klocków lego

2022-04-29 18:16 0 komentarzy

Piotr Żyła odsłonił wczoraj w Wiśle swoją podobiznę zbudowaną z około 70 000 klocków lego. Uroczystość odbyła się w ramach otwarcia dużej wystawy, która dostępna jest na piętrze Domu Handlowego "Świerk" do 4 września.

Więcej
Zbieg z Wisły zatrzymany w Czechach 0

Zbieg z Wisły zatrzymany w Czechach

2022-04-06 09:35 0 komentarzy

Zaatakował swojego sąsiada, o mało nie doprowadzając do jego śmierci, a następnie uciekł za granicę. Współpraca transgraniczna polskich i czeskich policjantów, za pośrednictwem Wspólnego Punktu Kontaktowego .

Więcej
Połączenie z Wisły do Ostrawy! 0

Połączenie z Wisły do Ostrawy!

2022-03-08 11:15 0 komentarzy

Już wkrótce ruszy nowa międzynarodowa linia autobusowa z Ostrawy i Trzyńca przez Wisłę do Jaworzynki. Autobusy będą jeździć w każdą sobotę i niedzielę oraz w dni wolne od pracy do końca roku (15 kwietnia, 18 kwietnia, 5-6 lipca i 26-30 grudnia).

Więcej
Kolejna pomoc dla Krystiana 0

Kolejna pomoc dla Krystiana

2022-02-28 11:12 0 komentarzy

W sobotę na stoku ustrońskiej Czantorii obyła się charytatywna impreza rekreacyjna na rzecz mieszkańca Wisły Krystiana Piszczka, strażaka OSP, który niejednokrotnie pomagał też innym. III Zimowe wejście na Czantorię, zgodnie z ideą i

Więcej

Najnowsze komentarze

Wisła zaprasza na koncert pod magicznym drzewem
I want to show you one exclusive program...
~Lamaskags
Wisła zaprasza na koncert pod magicznym drzewem
I want to show you one exclusive program...
~Lamaskags
LPR na Czantorii
I m not sick, no cold and do not have al...
~agorhoona
Wisła zaprasza na koncert pod magicznym drzewem
I want to show you one exclusive program...
~Lamaskags
Wisła zaprasza na koncert pod magicznym drzewem
I want to show you one exclusive program...
~Lamaskags
Wisła zaprasza na koncert pod magicznym drzewem
I want to show you one exclusive program...
~Lamaskags