Ustrońskie Dożynki 2017 0
Puchar Beskidów w Wiśle 0

Puchar Beskidów w Wiśle

2017-08-20 09:10 0 komentarzy

W sobotę na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince rozegrano drugi konkurs zaliczany do Pucharu Beskidów. W zawodach Letniego Pucharu Kontynentalnego na wiślańskim obiekcie zwyciężył Słoweniec Miran Zupancic. Na drugim stopniu podium stanął Klemens Murańka, który został nowym liderem turnieju. Trzecie miejsce wywalczył podopieczny Łukasza Kruczka - Włoch Alex Insam.

2017-08-16 18:50 0 komentarzy

Tradycyjnie już koniec sierpnia oznacza jedno dla wszystkich kibiców sportów motorowych – Barum Czech Rally Zlín. Czeskie święto rajdów samochodowych rozegrane zostanie już po raz 47, a na starcie tej niezwykle popularnej imprezy stanie łącznie blisko 250 samochodów.

Więcej
Święto Gór zawita do Trójwsi 0

Święto Gór zawita do Trójwsi

2017-08-15 08:12 0 komentarzy

Znany jest już program III Zjazdu Karpackiego, który od 23-27 br. sierpnia odbywać się będzie w Istebnej.

Więcej
Fotorelacja z Dni Koronki Koniakowskiej 0
Występ Małej Istebnej na scenie TKB w Wiśle 0

Występ Małej Istebnej na scenie TKB w Wiśle

2017-08-07 17:54 0 komentarzy

W sobotnie południe mała estrada na wiślańskim rynku miał przyjemność gościć sąsiadów. Zespół Mała Istebna zaprezentował swoje zdolności muzyczne i taneczne w ramach 54. Tygodnia Kultury Beskidzkiej.

Więcej
Kajetanowicz i Baran obejmują prowadzenie w mistrzostwach Europy  0

Kajetanowicz i Baran obejmują prowadzenie w mistrzostwach Europy

2017-08-07 10:37 0 komentarzy

Na fali wspaniałego, polskiego dopingu Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran wywalczyli drugie miejsce w niezwykle trudnym Rajdzie Rzeszowskim! Piąta runda Rajdowych Mistrzostw Europy przyniosła mnóstwo niespodziewanych zwrotów akcji, a jej wymagające trasy dla wielu zawodników okazały się zbyt trudne.