Aktualności

WSS Wisła wicemistrzem 0

WSS Wisła wicemistrzem

2016-10-10 09:12 0 komentarzy

Pierwszy zespół AZS Zakopane w składzie: Krzysztof Miętus, Krzysztof Leja, Andrzej Stękała i Maciej Kot zwyciężył w konkursie drużynowym mistrzostw Polski w Wiśle. Tytuł wicemistrza kraju zgarnęli zawodnicy z pierwszej ekipy klubu WSS Wisła, czyli Aleksander Zniszczoł, Paweł Wąsek, Tomasz Pilch i Piotr Żyła.

Więcej
Zamknięte skrzyżowanie w Wiśle ! 0

Zamknięte skrzyżowanie w Wiśle !

2016-10-09 19:59 0 komentarzy

Urząd Miejski w Wiśle informuje, że od dnia 10.10.2016 roku (poniedziałek) do odwołania, zostanie zamknięte skrzyżowanie ul. 1 Maja z ul. Olimpijską i ul. Sztwiertni z uwagi na prowadzone roboty drogowe.

Więcej
Maciej Kot zdeklasował rywali 0

Maciej Kot zdeklasował rywali

2016-10-08 21:39 0 komentarzy

Maciej Kot zdeklasował rywali podczas konkursu indywidualnego Letnich Mistrzostw Polski w skokach narciarskich, który został rozegrany w sobotę na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince.

Więcej
Paweł Słowiok Mistrzem Polski w Wiśle! 0

Paweł Słowiok Mistrzem Polski w Wiśle!

2016-10-08 21:27 0 komentarzy

Paweł Słowiok po skoku na odległość 125,5 metra oraz bardzo dobrym biegu wywalczył w Wiśle tytuł Letniego Mistrza Polski w kombinacji norweskiej. Tuż za nim znalazł się Adam Cieślar, który na metę biegu wpadł tylko 1,3 sekundy po swoim klubowym koledze. Brązowy medal po świetnym pościgu zdobył Wojciech Marusarz.

Więcej
Pech Górnego i Cieślara 0

Pech Górnego i Cieślara

2016-10-08 08:49 0 komentarzy

Marcin Górny i Zbigniew Cieślar, po czterech pierwszych 0dcinkach, liderzy Klasy 4F niestety nie ukończyli dzisiejszego etapu rywalizacji.

Więcej
Adam Cieślar obronił tytuł Mistrza Polski 0

Adam Cieślar obronił tytuł Mistrza Polski

2016-10-08 08:45 0 komentarzy

Podobnie jak w ubiegłym roku, także tej jesieni Adam Cieślar (AZS AWF Katowice) wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów w kombinacji norweskiej podczas zawodów rozgrywanych w Szczyrku w piątek, 7 października.

Więcej
Kierunek Rajd Dolnośląski 0

Kierunek Rajd Dolnośląski

2016-10-07 06:38 0 komentarzy

Marcin Górny i Zbigniew Cieślar, zeszłoroczni zwycięzcy Klasy 4F w Rajdzie Dolnośląskim, po raz czwarty wspólnie pojawią się na trasach wokół Polanicy Zdroju.

Więcej
Bilety na PŚ w Wiśle tylko na miejsca siedzące 0

Bilety na PŚ w Wiśle tylko na miejsca siedzące

2016-10-06 14:15 0 komentarzy

Trwa sprzedaż biletów na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, które w połowie stycznia 2017 roku rozegrane zostaną w Wiśle.

Więcej
Józef Broda z nagrodą 0

Józef Broda z nagrodą

2016-10-06 10:04 0 komentarzy

Józef Broda,Tomasz Bagiński, Tomasz Konior – znaleźli się wśród laureatów Dorocznych Nagród Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej
Droga na Salmopol   0

Droga na Salmopol

2016-10-05 17:54 0 komentarzy

Droga wojewódzka 942 Wisła - Przełęcz Salmopol - Szczyrk jest nieprzejezdna !!! Służby pracują na miejscu i usuwają połamane drzewa pod wpływem mokrego śniegu. (AKTUALIZACJA)18:08 Z informacji uzyskanej PSP Ustroń Polana droga ponownie je